Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Jaroslav Kucharovič
Starosta

Aktuálně

10.07.2019

Nabídka kuřic

Dovoz zdarma po celé ČR

Detail Aktuality

03.07.2019

Upozornění

Zkontrolujte si prosím, zda máte uhrazen místní poplatek ze psů, který měl splatnost 30.6.2019. Poplatek, který nebyl uhrazen, vám může být navýšen až na trojnásobek !!!

Detail Aktuality

26.06.2019

Vyhlášení smogové situace

VYHLÁŠENÍ **SMOGOVÉ SITUACE** z důvodu VYSOKÝCH KONCENTRACÍ TROPOSFÉRICKÉHO OZONU Vydáno: středa, 26.06.2019 v 13:27 SELČ (26.06.2019 v 11:27 UTC) Pro území: Ústecký kraj Pro území uvedené v záhlaví VYHLAŠUJEME SMOGOVOU SITUACI z důvodu vysokých koncentrací troposférického OZONU. Smogová situace nastala s vydáním tohoto bulletinu. Alespoň na jedné stanici reprezentativní pro toto území překročil hodinový průměr troposférického ozonu informativní prahovou hodnotu 180 mikrogramů/m3. Aktuální koncentrace na stanicích smogového varovného a regulačního systému jsou uvedeny zde: http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/uoco/web_generator/svrs/svrs_O3_1_CZ.html. Pokles koncentrace troposférického ozonu pod informativní prahovou hodnotu 180 mikrogramů/m3 se dnes nepředpokládá. Informace pro veřejnost: Při pobytu pod širým nebem v odpoledních hodinách doporučujeme zdržet se zvýšené fyzické zátěže, spojené se zvýšenou frekvencí dýchání. Doporučení platí zejména pro osoby s chronickými dýchacími potížemi, starším lidem a malým dětem. Podrobné aktuální informace o kvalitě ovzduší jsou k dispozici na internetových stránkách ČHMÚ www.chmi.cz, záložka Ovzduší. Každou hodinu jsou doplňovány 1hodinové průměrné koncentrace automaticky měřených škodlivin a hodnoty doprovodných meteorologických prvků. Aktualizovány jsou rovněž vícehodinové průměrné koncentrace škodlivin, vypočtené z 1hodinových koncentrací. Předpověď rozptylových podmínek je součástí předpovědí počasí pro ČR a jednotlivé kraje, viz www.chmi.cz, záložka Počasí. Vydalo: Regionální předpovědní pracoviště ČHMÚ – / Tomáš NNNN

Detail Aktuality

19.06.2019

Co čeká ,,pejskaře ´´ v roce 2020

Upozornění

Detail Aktuality

18.06.2019

Havárie vodovodního řadu

Havárie vodovodního řadu. V horní části obce Velká Bukovina nepoteče voda do odvolání. Zásobování vodou bude pomocí cisterny. Cisterna s pitnou vodou přijede dnes přibližně v 16,30 hod. Zastávky- Obecní úřad, technická budova/ Vajkrtka/, U Záhorů. Děkuji za pochopení.

Detail Aktuality